Byt, 3+1

Byt s balkonem a přístupem na velkou společnou terasu se nachází ve 4. podlaží funkcionalistického domu s výtahem přímo na romantickém Petrském náměstí v atraktivní lokalitě na pomezí Starého a Nového Města, pár kroků od náměstí Republiky a vltavského nábřeží.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj propojený s kuchyní, 2 ložnice, koupelna, toaleta, spíž, komora a vstupní hala a balkon.

Interiér je po rekonstrukci, na podlahách jsou repasované parkety, okna jsou dřevěná špaletová, prosklené dveře původní. Celý byt je stylově zařízený a v ceně je zahrnuto vestavné vybavení/nábytek, možnost dokoupení kompletního vybavení. Vytápění ústřední. K bytu přísluší úložný prostor mimo byt a přístup na společnou střešní terasu.

Místo umožňuje pěší dosah všeho potřebného, v rychlém dosahu jsou tramvajové zastávky či přestupní stanice metra Florenc. V blízkém okolí fungují restaurace, kavárny, obchody, školy, lékařské služby i sportoviště (plavecký bazén nebo centrum s kurty na volejbal, nohejbal, squash či badminton), daleko není do několika nákupních center včetně oblíbeného Palladia. Zelené plochy nabízí blízký park Lannova, odpočinková plocha Desfourská zahrada nebo zahrada Za Svatyněmi u Anežského kláštera, cyklisté ocení snadné napojení na pražskou páteřní cyklostezku A2.

Interiér 118,4 m2, komora mimo byt 2 m2, balkon cca 5 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39786
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  118 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  123 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.