Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Velkoryse pojatý mezonetový byt se západní terasou a parkováním právě vzniká nástavbou bytového domu v příjemné zelené lokalitě pražského Smíchova přímo u Dívčích hradů s pasoucími se koňmi, u přírodní památky Ctirad a současně jen pár minut jízdy od pěší zóny na Andělu a právě vznikající nové čtvrti Smíchov City. 

Dispoziční řešení novostavby nabídne ve vstupní úrovni (4. podlaží domu) hlavní ložnici s walk-in šatnou a en-suite koupelnou, další 2 ložnice, centrální koupelnu, technickou místnost s přípojkou na pračku a sušičku a prostornou předsíň se schodištěm do horního podlaží. To je koncipováno jak otevřený obytný prostor s kuchyní, jídelnou a západně orientovanou terasou s výhledem do zeleně.

Byty budou předány dokončené v daném standardu developera. Vytápění plynovým kotlem. Parkování je řešeno parkovacími místy na vlastním pozemku.

Lokalita je ideální pro klidné rodinné bydlení. Pár kroků od domu je vyhlídka v přírodní památce Ctirad, odkud vedou stezky na Dívčí hrady, kde je výběh divokých koní, na Děvín i do rozlehlého Prokopského údolí. V pěším dosahu je mateřská škola s výukou angličtiny, farmářská prodejna, samoobsluha i vyhlášená restaurace, asi 1 km je vzdálena základní škola, sportoviště s plaveckým bazénem a posilovnou, tenisové kurty. Dopravní spojení zajišťuje autobus (cesta ke stanici metra trvá 7 minut), v blízkosti se plánuje obnovit železniční zastávka, kde bude zastavovat příměstský vlak na smíchovské nádraží. Nedaleko také vzniká moderní čtvrť Smíchov City, v rámci níž bude vybudována lávka přes urychující přístup ke stanici metra .

Podlahová plocha 145,2 m2, terasa 6,8 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  21 780 000 Kč / 919 764 €
 • Podlahová plocha
  145 m²
 • Terasa
  7 m²
 • Celková plocha
  152 m²
 • Parkování
  Parkování na vlastním pozemku.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39762
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.