Byt, 1+kk

Světlý a tichý klimatizovaný byt kolaudovaný jako ateliér se nachází ve 4. patře zadního traktu domu v samém centru Prahy, na Novém Městě v Jungmannově ulici blízko Karlova a Václavského náměstí.

Plocha jednotky je rozdělena na velkou světlou místnost s kuchyní, koupelnu (se sprchovým koutem, WC a umyvadlem) a předsíň.

Ateliérová okna mají hliníkové rámy, dvojskla se stíněním, podlahy jsou dřevěné olejované. Klimatizací lze i vytápět (další možnost vytápění z centrální kotelny v domě), ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Kuchyňská linka je vybavena myčkou, varnou deskou, mikrovlnnou troubou a chladničkou. Rekonstrukce domu (včetně střechy) proběhla v r. 2018. V zadním traktu není výtah.

Atraktivní lokalita je plná divadel, restaurací, klubů a obchodů, bank, lékařských i veškerých dalších služeb. Místo má perfektní dostupnost MHD díky blízkosti přestupní stanice metra Můstek a mnoha linkám tramvají. Pár minut chůze vede do krásně upravené Františkánské zahrady nebo na Slovanský ostrov.

Interiér 37 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39761
 • Prodejní cena
  6 700 000 Kč / 265 189 €
 • Poplatky za služby
  1 500 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  37 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.