Byt, 3+kk

Moderní byt s velkým balkonem a garážovým stáním je součástí obytného komplexu Bytový Park Prosek. Perfektně dostupná lokalita s parkem, sportovišti a veškerou občanskou vybaveností.

Dispozici jednotky ve 2. podlaží tvoří rohový obývací pokoj s kuchyňským koutem a krytým balkonem orientovaným do zelené proluky mezi domy, 2 ložnice, vzdušná koupelna s vanou, toaletu, úložná komora a předsíň.

Byt má kvalitní laminátové podlahy, dlažbu, bezpečnostní vstupní dveře, velká plastová okna s interiérovými žaluziemi, vybavenou kuchyňskou linku. Vytápění centrální. Kupní cena zahrnuje 1 garážové stání. Obytný komplex byl vystavěn cca před 10 lety, vstup do budovy je na čip, dům s výtahem obsahuje kočárkárnu. Součástí projektu je velká odpočinková zóna s upravenou zelení, lavičkami, dětským hřištěm, oploceným hřištěm na míčové hry i grilovacím místem.

Výhodná poloha v části Prahy 9 - Střížkov v bezprostřední blízkosti polikliniky a mateřské i základní školy. V pohodlném dosahu je pošta, lékárna, bankomaty, supermarkety a další obchody, restaurace a řada sportovních zařízení včetně tenisových kurtů. 5 minut chůze je vzdálena stanice metra, ještě blíže je autobusová zastávka. Autem se lze rychle dostat na dálnici D8 nebo směrem do centra na most Barikádníků.

Interiér 66,2 m2, balkon 8 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39758
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  66 m²
 • Balkón
  8 m²
 • Celková plocha
  74 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.