Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt 4+kk, 2. NP, č.2.11

Nově zkolaudovaný penthouse s jihozápadně orientovanou lodžií a s možností vlastního wellness je součástí apartmánového domu Lakeside Apartments Lipno v Černé v Pošumaví. Pohodlný krajní apartmán ve vysokém standardu nabízí nerušené výhledy na největší českou vodní plochu, součástí komplexu je soukromá pláž i vnitřní bazén s unikátním fitness protiproudem. Atraktivní lokalita přímo u Lipenské přehrady, nedaleko Českého Krumlova a hraničního přechodu do Rakouska.

Vchod do bytu je ve 2. NP, kde se nachází vstupní hala, 1 ložnice, koupelna a komora. V horním podlaží je druhá ložnice, koupelna, samostatná toaleta, galerie a především 50metrový obytný prostor s otevřenou kuchyní, propojený s prostornou lodžií, na níž lze zabudovat saunu (zahrnuta v ceně) a vířivku.

Kvalitní standard vybavení zahrnuje hliníková okna s izolačním trojsklem a venkovními hliníkovými roletami či žaluziemi, nadstandardní odhlučnění mezi apartmány, dubové podlahy, přípravu na chlazení a systém chytré domácnosti, keramickou dlažbu a sanitu značek Grohe a Laufen. Lodžiepřípravu na saunu a vířivku. Ekologické podlahové vytápění zajišťuje 16 geotermálních vrtů hlubokých až 150 metrů. Interiér lze dokončit architektem podle požadavků klienta. Majitelé mohou využít správcovský servis, který kromě běžných úklidových služeb společných prostor spočívá i v nabídce úklidu jednotlivých bytů, recepční službě a 24hodinové asistenci. V ceně bytu je zahrnuto garážové stání pro velké osobní vozy a sklep. 

Fotografie se zařízením byly pořízeny v sousedním bytě. Vestavěný nábytek a spotřebiče jsou od společnosti Holoubek Kuchyně, u níž kupující obdrží kredit ve výši 1.000.000 Kč na zařízení.

Černá v Pošumaví je součástí CHKO Šumava a rozkládá se u nejširšího bodu vodní nádrže Lipno. Je oblíbeným turistickým střediskem vyhledávaným milovníky jachtingu, windsurfingu i kiteboardingu i dalších vodních sportů. V okolí lze navštívit Stezku korunami stromů, bikepark, rodinnou terénní cyklotrasu, lanový park, aquapark, bobovou dráhu a mnoho dalších atrakcí. V zimě Lipno vybízí k bruslení či k lyžování v nedalekých areálech, jako je například rakouský Hochficht. Místo je atraktivní i díky poloze nedaleko Českého Krumlova a hraničního přechodu s Rakouskem.

Podlahová plocha 119,9 m2, galerie 9,5 m2, lodžie 29 m2.

Pro další informace navštivte stránku projektu lakesidelipno.cz.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  22 990 000 Kč / 944 536 €
 • Podlahová plocha *
  129 m²
 • Terasa
  29 m²
 • Celková plocha
  158 m²
 • Parkování
  Garážové stání v ceně
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  39730
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.