Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Slunný byt se 155metrovou terasou s panoramatickým výhledem se nachází v nejvyšším patře nově dokončeného projektu Harfa Design Residence s 24 hodinovou recepcí, výtahem a podzemní garáží ve skvěle dostupné lokalitě s veškerými službami.

Praktické dispoziční řešení nabízí obytný prostor s přípravou na kuchyni, hlavní ložnici s en-suite koupelnou (s WC a sprch. koutem), další 2 pokoje, centrální koupelnu (s vanou, 2 umyvadly a přípojkou na pračku), samostatnou toaletu, předsíň, chodbu a komoru. Všechny pokoje mají přístup na velkou terasu s výhledem do všech světových stran.

Do standardu patří posuvná hliníková okna s trojskly, designové koupelny, podlahové vytápění, rekuperace pro automatickou výměnou vzduchu a tepelnému komfortu, prosklené zábradlí na terase. Interiér je před dokončením finálního povrchu podlah. K bytu přísluší 1 parkovací box a 1 garážové stání. Vstup do budovy je přes stylovou halu s recepcí.

Dům stojí přímo u obchodně-zábavního centra Harfa a O2 areny, v pěším dosahu je mateřská i základní škola, poliklinika i několik sportovišť. Lokalitu zpříjemňuje park Podviní a další zelené plochy s cyklostezkou podél říčky Rokytka. Velmi snadné spojení s centrem zajišťuje několik tramvajových linek z blízké zastávky, pár minut chůze je vzdálena stanice metra Českomoravská.

Podlahová plocha 107,2 m2, terasa 155,4 m2, sklep 3,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Terasa
  155 m²
 • Celková plocha
  108 m²
 • Parkování
  1 parkovací box a 1 garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  39721
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.