Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 1+kk

Kompletně zařízený klimatizovaný byt s padesátimetrovou terasou se nachází v novorenesančním velkolepém Paláci nadace Valentina Gerstbauera z l. 1901–1902 stojícím na náměstí Svobody přímo naproti Brněnskému orloji v samém centru Brna v městské památkové rezervaci.

Dispozice jednotky v 5. podlaží se skládá z obývacího pokoje s kuchyňskou linkou a spací částí, velké terasy s osvětlením, koupelny s walk-in sprchovým koutem, technické místnosti s pračkou a sušičkou a předsíně.

Interiér byl přestavěn v r. 2017. Okna jsou nová dřevěná, na podlaze celoplošný koberec, v koupelně velkoformátová dlažba s podlahovým vytápěním. Byt je klimatizovaný, vytápění je elektrické. Kupní cena zahrnuje veškeré zařízení (vyjma obrazů). Ve dvoře je možné krátkodobě zaparkovat, dlouhodobé stání lze pronajmout v nedalekých garážích.

Perfektní poloha jen pár minut od hlavního vlakového nádraží a zastávky tramvají, v pohodlném dosahu je veškerá občanská vybavenost a služby, supermarkety, široký výběr z restaurací, kaváren i bister, kino, divadla a mnoho historických památek včetně hradu Špilberk obklopeného parkem.

Interiér 43,95 m2, terasa 50 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  44 m²
 • Terasa
  50 m²
 • Celková plocha
  94 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39714
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.