Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 4 + kk

Moderní a vkusně zařízený apartmán se nachází v nejvyšším podlaží budovy v lázeňském městě Opatija. Vyniká úchvatným výhledem na Jaderské moře téměř ze všech pokojů i z prostorného balkonu.

Interiér o velikosti téměř 130 m2 je rozdělený na otevřený obytný prostor, jídelní kout, kuchyni, 3 ložnice, 2 koupelny, samostatnou toaletu a vstupní halu. Velkoplošná okna téměř od podlahy ke stropu propojují prostor s balkonem, který je dostatečně velký na příjemné posezení na čerstvém vzduchu s brzkou ranní kávou nebo večerním koktejlem.

V kuchyni a koupelně jsou elegantní bezúchytkové skříňky, koupelny prosvětlují bílé dlaždice. Skleněné zábradlí na balkonu umožňuje nerušený výhled na moře. K jednotce přísluší část zahrady a 1 garážové stání i 2 venkovní na nádvoří.

Majitelé si mohou vychutnávat návštěvy zdejších kaváren a restaurací, procházet se po opatijské promenádě a parcích, navštěvovat historické památky a dýchat svěží mořský vzduch. Toto vše a mnohem víc nabízený apartmán umožní.

Interiér 126 m2, zastavěná plocha 148 m2, balkon 11 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Není k dispozici
 • Podlahová plocha
  126 m²
 • Balkón
  11 m²
 • Celková plocha
  137 m²
 • Parkování
  1 garážové stání + 2 venkovní
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39682
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.