Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+1

Byt kompletně orientovaný do tichého vnitrobloku se nachází v přízemí klasického cihlového bytového domu v atraktivní lokalitě na Vinohradech nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad s kostelem Nejsvětějšího Srdce Páně a Mahlerových sadů s Žižkovskou věží.

Praktickou dispozici tvoří 2 neprůchozí pokoje (jeden s komorou), kuchyně, malá předsíňka, koupelna s vanou a oddělená toaleta.

Interiér vyžaduje rekonstrukci. Na podlahách jsou převážně dřevěné parkety, v jednom pokoji plovoucí podlaha. Plastová okna, opatřená interiérovými žaluziemi a bezpečnostními mřížemi, vedou do uzavřeného vnitrobloku. Topení je na elektřinu.

Jen pár kroků od domu funguje několik kaváren a restaurací a pouhé 3 minuty chůze je vzdáleno náměstí Jiřího z Poděbrad lemované bistry a dalšími příjemnými podniky, pravidelně se zde konají farmářské trhy. V dochozí vzdálenosti stojí také obchodně-zábavní centrum Flora. Centrum je rychle dostupné metrem i tramvají.

Interiér 46,9 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 476 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39595
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.