Byt, 2+kk

Tichý byt orientovaný do klidného dvora se nachází ve 4. podlaží historického, kompletně zrenovovaného paláce s výtahem a kamerovým systémem. Malebné místo na Malé Straně, jen kousek od Karlova mostu a Kampy, v pěším dosahu Pražského hradu.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní, ložnice, koupelna (se sprchovým koutem), samostatná toaleta a předsíň.

Kuchyně je plně vybavena spotřebiči Siemens, v předsíni a ložnici jsou prostorné vestavěné skříně. Byt prosvětlují velká okna, na podlahách jsou parkety. K ochranným prvkům patří bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon a alarm.

Budova stojí v atraktivní lokalitě v sousedství Královské cesty a zároveň stranou hlavních turistických proudů. V pohodlné vzdálenosti je tramvajová zastávka na Malostranském náměstí, 5 minut chůze vede ke stanici metra Malostranská. V okolí je nepřeberné množství restaurací a kaváren, k procházkám láká park Kampa s romantickou Čertovkou nebo rozlehlý Petřín přístupný lanovkou.

Interiér 62,5 m2

Byt je připravený k okamžitému nastěhování.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39345
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 905 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.