Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + 1

Zcela výjimečný, reprezentativní a neuvěřitelně prostorný podkrovní byt, zařízený směsí starožitného, designového a moderního nábytku a velkým množstvím uměleckých předmětů, leží v nejvyšším, 5. podlaží klasického bytového domu s moderním výtahem v historickém jádru metropole. Byt s částečně krytou terasou se nachází jen pár minut chůze od náměstí Republiky či Týnského chrámu na Staroměstském náměstí.

Dispoziční řešení nabízí otevřenou kuchyni, velký obývací pokoj s jídelnou, terasou a druhou, "provozní" kuchyní, dále 2 ložnice s en-suite koupelnami (jedna ložnice má i velkou vybavenou šatnu), toaletu pro hosty a prádelnu s technickým zázemím.

Interiér s nadstandardně vysokými stropy (až 5 m) prosvětluje množství francouzských i ateliérových oken a prosklené dveře. Klimatizovaná kuchyně je vybavena spotřebiči Gaggenau. Na podlahách jsou parkety a kvalitní koberce. Byt je vybaven systémem inteligentní domácnosti a zabezpečovacím zařízením napojeným na PCO, vytápění je řešeno plynovým kotlem. K jednotce přísluší sklep. Terasa částečně zastíněná pergolou nabízí možnost příjemného posezení v naprostém soukromí.

Velmi atraktivní lokalita v samém centru Prahy a zároveň v boční klidnější uličce bez koncentrace barů a nočních klubů. V sousední budově sídlí gymnázium a školka, naproti domu je střední škola a hřiště. Na dosah ruky je náměstí Republiky s obchodním domem Kotva a nákupním centrem Palladium, Staroměstské náměstí, luxusní Pařížská třída, bývalé Židovské město i tajuplná Haštalská čtvrť. Místo je velmi snadno dostupné díky blízkým tramvajovým zastávkám i stanici metra linky B (Náměstí Republiky) nebo linky A (Staroměstská). V blízkých podzemních garážích lze pronajmout parkovací stání. Zelenou poklidnou oázu představuje nedaleká zahrada Za svatyněmi, lokalitu ještě zpříjemní revitalizace Revoluční třídy, z níž vznikne moderní bulvár se širokými chodníky lemovanými stromy.

Interiér 174,7 m2, terasa 22 m2, sklep.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  56 000 000 Kč / 2 298 379 €
 • Poplatky za služby
  9 500 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha
  175 m²
 • Terasa
  22 m²
 • Celková plocha
  197 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39290
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.