Byt, 1+kk

Stylová tichá garsoniéra s možností venkovního posezení na klidném uzavřeném dvoře se nachází v přízemí historického, kompletně zrenovovaného a zabezpečeného Sterrnegovského paláce. Budova stojí náměstíčku malebné Malé Strany v blízkosti Karlova mostu a parku Kampa, v pěším dosahu Pražského hradu.

Plochu bytu tvoří hlavní místnost s kuchyní, jídelnou, ložnicí a vstupem na společný dvůr, koupelna (s vanou, sprchovým koutem, WC a umyvadlem), prostorná komora a zádveří.

Působivý interiér má klenuté stropy a podlahu z přírodního pískovce, koupelnu zdobí surový kámen. Byt je po nedávné rekonstrukci (v r. 2019), kuchyně je plně vybavena, v bytě je klimatizace. Francouzská okna jsou dřevěná, pro pocit bezpečí se dají zcela uzavřít venkovními okenicemi. Na úpravě interiéru se podílelo několik mistrů svého oboru, například umělecký kovář nebo restaurátor Miroslav Koželuh. Vytápění podlahové elektrické, ohřev vody elektrickým bojlerem.

Velmi atraktivní lokalita s množstvím kaváren a restaurací, v bezprostředním sousedství Královské cesty a zároveň mimo hlavní turistické trasy. Místo je dobře dostupné díky blízké tramvajové zastávce, v pěším dosahu je i stanice metra linky A Malostranská. Lokalitu zpříjemňují velké zelené relaxační plochy v parku Kampě nebo na Petříně přístupném lanovkou.

Interiér 50 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39287
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.