Byt, 2+1

Světlý byt s velkými pokoji a balkonem poskytujícím výhled do parku na náměstí leží ve 2. podlaží bytového domu v atraktivní lokalitě Smíchova u pěší zóny na Andělu.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj, světlou kuchyni se vstupem na balkon s pěkným výhledem, ložnici do tichého vnitrobloku, koupelnu, samostatnou toaletu, halu a předsíň. Obývací pokoj má stejně jako balkon výhled do zeleně pěkně upraveného parku na náměstí 14. října.

Interiér je před rekonstrukcí, díky níž lze upravit byt včetně dispozice dle vlastních představ. Vytápění je ústřední. Dům je dobře udržovaný, společné prostory jsou po rekonstrukci. K jednotce náleží velká sklepní kóje.

Dům stojí v klidné jednosměrné ulici v přirozeném centru oblíbené čtvrti Smíchov, kde je vše potřebné na dosah ruky. Zároveň má místo perfektní dostupnost metrem, tramvají i autobusy. V bezprostřední blízkosti fungují restaurace, kavárny, kluby, obchody, knihovna, banky nebo pošta, jen pár kroků vede do obchodně-zábavního centra. K příjemnému bydlení přispívá množství zeleně, ať už na pečlivě udržovaných náměstích, nebo v blízkých parcích: zahradě Portheimka, parku Sacré Coeur nebo Kinského zahradě. Daleko není ani do Petřínských sadů či na Smíchovskou náplavku.

Podlahová plocha 69,4 m2, balkon 2,2 m2, sklepní kóje 6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39248
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  72 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.