Byt, 3+1

Útulný světlý byt po zdařilé rekonstrukci se nachází ve 3. podlaží historického bytového domu bez výtahu stojícího v noblesní čtvrti Vinohrady přímo u parku, v lokalitě s kompletní infrastrukturou, službami na vysoké úrovni, množstvím zeleně i významných architektonických děl.

Praktickou dispozici tvoří obývací pokoj průchozí do velké kuchyně, 2 samostatné ložnice, koupelna (s vanou a toaletou) a vstupní chodba. Denní část je orientována na jih do ulice, noční klidová část do pěkného zeleného vnitrobloku.

Rekonstrukce bytu proběhla v r. 2018. Podlahy jsou dřevěné, okna dřevěná s textilními roletami (na jižní straně) a závěsy. Interiér je díky vysokým stropům, velkým oknům a proskleným dveřím velmi světlý a vzdušný. K jednotce přísluší sklep. Dům je dobře udržovaný.

V bezprostřední blízkosti funguje několik mateřských a základních škol, gymnázium, pošta, lékárna, spousta obchodů, restaurací, kaváren, kadeřnictví a dalších služeb. Místo zpříjemňuje několik parků, nejblíže jsou Bezručovy sady s dětským hřištěm a venkovní posilovnou, hned vedle sady Bratří Čapků, daleko není ani do romantických Havlíčkových sadů. Cesta do centra je rychlá díky častým tramvajovým spojům, jen 3 minuty trvá cesta ke stanici metra Náměstí Míru.

Interiér 99,7 m2, sklep 5,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39138
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 876 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.