Byt 3 + kk, 5.NP, č.501

Velkoryse pojatý byt ve vysokém standardu se nachází v právě dokončené Rezidenci Mánesova78, na níž se podílelo renomované architektonické studio OOOOX. Atraktivní adresa v lokalitě širšího centra metropole na Vinohradech v těsné blízkosti Riegrových sadů a náměstí Jiřího z Poděbrad.

Plochu bytu v 5. NP tvoří velmi prostorný obývací pokoj s přípravou na otevřenou kuchyni, ložnice s balkonem a přímým vstupem do centrální koupelny, druhá ložnice s en-suite koupelnou, šatna, hostinská toaleta, komora a velká vstupní hala. Obě ložnice jsou orientovány na východ do klidného zeleného vnitrobloku. Jednoduchou úpravou lze dispozici změnit na 4+kk.

Vysoký standard vybavení zahrnuje parketové podlahy Foglie D’oro, obklady a dlažbu DelConca v imitaci mramoru, sanitární vybavení Grohe (Essence New), Kartell by Laufen, Kaldewei a Riho, obložkové kazetové dveře, protipožární vstupní dveře v dobovém stylu a dřevěná okna s dvojskly. Vytápění je řešeno centrální plynovou kotelnou. Sklepní kóje k dokoupení.

Mánesova ulice obklopená architektonicky významnými budovami s restauracemi, bistry a kavárnami včetně vyhlášené kavárny Kaaba vede od náměstí Jiřího z Poděbrad až k Hlavnímu nádraží. Cesta do centra je rychlá díky stanici metra a tramvajové zastávce, které jsou vzdáleny necelých 5 minut chůze. Na blízkém náměstí Jiřího z Poděbrad s ikonickým kostelem Nejsvětějšího srdce Páně od Josipa Plečnika fungují příjemné podniky, konají se zde pravidelné farmářské trhy. Na procházku lze vyrazit do blízkých Riegrových sadů se zahradní restaurací nebo sokolovnou s plaveckým bazénem.

Podlahová plocha bytu 153,4 m2, balkon 2,1 m2.

Fotografie jsou ze vzorového bytu.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38942
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  153 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  156 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.