Byt, 2+kk

Mezonetový byt s garážovým stáním je součástí renovovaného klasického cihlového domu s výtahem. Vyhledávaná, perfektně dostupná lokalita se rozkládá na pomezí Nového Města a Vinohrad u Riegrových sadů.

Ve vstupní úrovni (ve 2. nadzemním podlaží domu) se nachází vzdušný a světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, vstupní hala a toaleta. Schodiště vede na galerii s otevřenou ložnicí a přilehlou koupelnou, prosvětlenou skleněnou stěnou do vstupní haly.

Podlahy jsou dřevěné a s dlažbou, nová dřevěná okna lze zastínit textilními roletami. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, vytápění centrální. Kupní cena zahrnuje garážové stání přímo v budově a sklep.

Dům stojí v boční jednosměrné ulici v blízkosti náměstí Míru i Václavského náměstí, v místě s veškerými službami. V bezprostředním okolí jsou obchody, restaurace, kluby, divadla nebo Národní muzeum. Pár kroků od domu je vzdálena tramvajová zastávka, v pohodlné docházkové vzdálenosti i stanice metra linky A a C. Čtvrť zpříjemňuje množství upravené zeleně, blízko je do Riegrových sadů, při pěší cestě do centra nebo k přestupní stanici metra Muzeum je možné projít přes nedávno revitalizované Čelakovského sady.

Interiér 61,45 m2, sklep 1,69 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38941
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 660 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.