Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Apartmán s výhledem na moře

Elegantně vybavený penthouse s úchvatným panoramatickým výhledem a přímým přístupem k moři je zasazen ve vile stojící v první linii u moře na jednom z nejslunnějších jadranských ostrovů Pag, který je pohodlně dostupný díky mostu vzdáleném jen pár kilometrů od Zadaru a dálnice A1.

Penthouse se nachází v luxusní vile s pouhými 3 apartmány. Nabízí tři ložnice, otevřený obytný prostor s kuchyní a jídelnou, velkou koupelnu, samostatnou toaletu a především slunnou krytou terasu s proskleným zábradlím umožňujícím nerušené výhledy na moře.

Všechny pokoje mají podlahové vytápění, v teplých dnech lze okna zastínit elektricky ovládanými roletami. Apartmán je také vybaven kamerovým systémem pro úplné zabezpečení a soukromí. Parkovat je možné na 2 venkovních místech pod přístřeškem. Na dvoře je k dispozici venkovní sprcha, k moři a molu s možností ukotvení lodě vede přímý přístup.

Na Pagu si může každý vybrat z oblázkových i písečných pláží, nachází se zde také krasová jezera nebo ornitologická rezervace. Na pláži Zrče si přijdou na své milovníci nočního života, ti, co upřednostňují klid, ho najdou v mnoha zátokách a malých rybářských osadách. Mezinárodní letiště v Zadaru je vzdáleno necelou hodinu jízdy.

Interiér 95 m2, terasa 71 m2, zastavěná plocha 193 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  21 068 640 Kč / 864 000 €
 • Podlahová plocha *
  149 m²
 • Terasa
  71 m²
 • Celková plocha
  220 m²
 • Parkování
  2 venkovní stání pod přístřeškem
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  38877
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Severní Dalmácie

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.