Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Novostavba prostorného bytu s velkou privátní zahradou, 2 XL parkovacími stáními a krásnými výhledy na město a do zeleně právě vzniká v rezidenčním projektu zasazeném u přírodní památky Vidoule a lesoparku Cibulka v části Prahy 5 Košíře.

Dispozici tohoto zahradního bytu tvoří velký obývací pokoj propojený s místností s přípravou na kuchyni, hlavní ložnice s koupelnou přístupná přes šatnu, druhá ložnice s vlastní šatnou a koupelnou, pracovna, centrální koupelna, samostatná toaleta, technická místnost a předsíň. Všechny pokoje mají vstup do zahrady.

Standard vybavení tvoří dubové třívrstvé podlahy, velkoplošná dřevěná eurookna s bezpečnostními skly a vnějšími žaluziemi, bezfalcové lakované interiérové dveře s magnetickými zámky a světlou výškou 2,2 m, vstupní bezpečnostní a protipožární dveře, centrální vypínač a inteligentní ovládání topení, chlazení, větrání a stínění. Optimální klima a čistý vzduch zajistí rekuperační jednotka s dochlazováním. Vytápění podlahovými konvektory, zdrojem tepla je centrální plynová kotelna v domě. Nabízený byt má nadstandardní vybavení koupelen (sanitu, dlažbu, obklady) a kvalitnější dveřní kliky. Kupní cena zahrnuje sklep a 2 parkovací stání vhodná i pro velké vozy.

Rezidence vzniká na příjemném místě u rozlehlého přírodního parku Košíře-Motol a v rychlém dosahu služeb. Kousek od domu funguje mateřská a základní škola nebo prodejna potravin, z blízké autobusové zastávky jezdí spoje na smíchovskou obchodně-zábavní pěší zónu se stanicí metra a zastávkami tramvají Anděl. Blízko je také nová moderní čtvrť Waltrovka se širokou nabídkou služeb, upraveným parkem a dětskými hřišti, na kraji lesoparku Cibulka jsou tenisové kurty.

Plocha bytu 183 m2, předzahrádka 188,8 m2, terasa 60 m2, sklep 12 m2.


Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  183 m²
 • Terasa
  60 m²
 • Zahrada
  189 m²
 • Parkování
  2 parkovací stání v garáží
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  38734
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.