Byt, 4+kk

Moderní, kompletně vybavený byt 4+kk prosvětlený velkými okny je součástí komorního bytového komplexu tvořeného dvěma domy s podzemní garáží. Velmi klidná a zelená lokalita v městské části Praha 4 – Michle, na konci slepé ulice na úpatí Tyršova vrchu, přímo u cyklostezky podél Botiče.

Dispozici tvoří slunný obývací pokoj s kuchyňským koutem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou, další 2 pokoje, centrální koupelna s oddělenou částí s přípojkou na pračku, samostatná toaleta, komora a předsíň.

Bytový projekt U Tyršova vrchu postavila společnost Metrostav dle návrhu architektů Marka Lehmanna a Radovana Kovaříka v r. 2011. Standardem jsou plovoucí podlahy a velkoplošná eurookna s dvojskly. Kuchyňská linka značky Oresi je vybavena spotřebiči Electrolux. Vytápění centrální. K bytu přísluší garážové stání a sklep, obyvatelé mohou využívat kočárkárnu. Kupní cena zahrnuje veškeré interiérové vybavení a byt je ve stavu k okamžitému nastěhování.

Naprosto klidná lokalita
na rozhraní Nuslí a Michle nabízí široké možnosti sportovního vyžití (cyklostezka, fotbalové hřiště, tenisové kurty, sokolovna, dětská hřiště, discgolf, lukostřelba), blízko je do parku Jezerka i lesoparků na Tyršově vrchu, vrchu Kapitol a Bohdalec. Pár kroků od domu bez nutnosti přecházet hlavní silnici je mateřská i základní škola, v pohodlné vzdálenosti jsou také obchody, kavárny, restaurace, ale také městská knihovna nebo Divadlo Na Jezerce. Tramvajová zastávka je vzdálena necelých 5 minut chůze, cesta do centra trvá cca 10 minut.

Interiér 119,89 m2, sklepní koje 2,52 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38632
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 867 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.