Byt, 1+1

Světlý útulný byt s výhledem do zeleně je umístěn v 1. patře domu z r. 1936, který vznikl dle urbanistického plánu znamého architekta Ladislava Machoně. Dům je součástí oblíbené čtvrti Břevnov, stojí v klidné boční ulici v docházkové vzdálenosti Hradčan, Velké strahovské zahrady a parku Kajetánka u Břevnovského kláštera.

Plocha bytu je rozdělena na západně orientovanou rohovou obytnou místnost, kuchyni, koupelnu (s vanou), samostatnou toaletu, spíž a předsíň s vestavěným úložným patrem.

Interiér prošel kompletní rekonstrukcí, podlaha je plovoucí laminátová, kuchyňská linka je vybavena plynovým sporákem, elektrickou horkovzdušnou troubou, digestoří, chladničkou a mrazničkou, je zde také pračka. Vytápění ústřední dálkové. Dům je upravený, zateplený, okna jsou plastová, společné prostory střeží kamerový systém. Pro rezidenty je k dispozici kočárkárna.

Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností, v blízkosti jsou obchody včetně farmářských potravin, lékárna, poliklinika, restaurace a kavárny, pobočka městské knihovny nebo kino Dlabačov. Lokalitu charakterizuje množství zeleně, ulice jsou lemovány stromy, daleko není do parku Kajetánka, klášterní zahrady, Velké strahovské zahrady nebo na Ladronku. Dopravní spojení zajišťují autobusy i tramvaje, obě zastávky jsou v pohodlné vzdálenosti do 5 minut chůze.

Interiér 37 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38594
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  37 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.