Byt, 1+kk

Jihozápadně orientovaný byt 1+kk s výhledem do zeleně se nachází ve 3. NP právě dokončené rezidence, která vznikla citlivou přestavbou historického pavlačového domu v atraktivní lokalitě u Vyšehradu, v ulici na úbočí velkého parku Lumírovy sady a v docházkové vzdálenosti od stanice metra i tramvaje. Předpokládaný termín dokončení do konce srpna 2021.

Dispoziční řešení nabízí hlavní obytný prostor s částečně oddělenou kuchyní (resp.přípravou na kuchyňskou linku), koupelnu (se sprchovým koutem a WC) a chodbu.

Ke standardu bude patřit dřevěná podlaha (olejovaný dub) a designové sanitární vybavení, okna budou dřevěná špaletová. Vstup do bytů bude z elegantních společných prostor.

Lokalita vyniká množstvím zeleně, přímo u domu jsou Lumírovy sady, na ně navazují Vyšehradské sady, blízko se nachází park Na Bělce nebo Folimanka. V okolí fungují kavárny, restaurace, obchody i úřady, kousek od domu je Kongresové centrum, kde lze pronajmout garážové stání. Pár minut chůze vede ke stanici metra linky C Vyšehrad nebo k tramvajové zastávce Ostrčilovo náměstí.

Podlahová plocha 29,7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38465
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  30 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.