Byt, 3+kk

Světlý a prostorný byt s balkonem se nachází ve 4. podlaží bytového domu s podzemní garáží stojícího v jednosměrné ulici na okraji prestižní vilové čtvrti Cibulka v Praze 5 - Košířích. Veškeré služby v sousedství, 7 minut jízdy tramvají od smíchovské pěší zóny Anděl.

Dispozice se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyní a vstupem na balkon, 2 ložnic, koupelny (s vanou, umyvadlem a WC), samostatné toalety, komory s přípojkou na pračku a sušičku, předsíně a chodby. Balkon je orientován na jihozápad, obě ložnice do vnitrobloku se vzrostlými stromy.

Okna jsou plastová s vnitřními žaluziemi, na podlahách laminát, celoplošné koberce a dlažba. V ložnicích a předsíni jsou vestavné skříně. Přikoupení 2 garážových stání za 750 000 Kč. Obyvatelům je k dispozici kolárna.

Dům stojí přímo u základní školy, pár kroků od školky a několika sportovišť – tenisových kurtů, squashové haly nebo fotbalového hřiště. V bezprostřední blízkosti jsou také supermarkety, pošta, poliklinika, lékárna, knihovna nebo cukrárna. 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka s rychlými a četnými spoji ke stanici metra Anděl i do centra. Cesty autem usnadňuje blízkost Plzeňské ulice a tunelového komplexu Blanka. K výhodám lokality patří množství zelených ploch, k procházkám, běhu či cyklovýletům láká lesopark na Cibulkách, který je součástí rozlehlého přírodního parku Košíře-Motol. Blízko je také přírodní památka Skalka s krásným výhledem.

Interiér 90,25 m2, balkon 3,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38457
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  94 m²
 • Parkování
  2 stání v garáži k dokoupení
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.