Byt, 3+kk

Útulný byt s krásnými výhledy do parku na Karlínském náměstí a na kostel sv. Cyrila a Metoděje leží ve 3. podlaží rezidenčního projektu, který vznikl rekonstrukcí a dostavbou pavlačového domu z poloviny 19. století. Dům je součástí čtvrti Karlín s jedinečnou atmosférou a veškerou infrastrukturou, které spolu s blízkostí centra vytvářejí z Karlína perfektní místo pro městské bydlení.

Dispozici tvoří obývací pokoj, částečně oddělená kuchyně, 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta, chodba a předsíň se vstupem z pavlače.

Interiér s vysokými stropy prosvětluje množství nových špaletových oken. Vytápění je centrální. K jednotce přísluší sklepní kóje a lze pronajmout parkovací stání ve dvoře.

Dům se nachází v městské památkové zóně Karlín, přímo na revitalizovaném Karlínském náměstí. V okolí funguje mnoho příjemných bister, kaváren a restaurací, blízko je do multifunkčního prostoru Forum Karlín nebo Karlínských kasáren. V rychlém pěším dosahu jsou mateřské, základní i střední školy, gymnázium, VOŠ nebo dům dětí a mládeže. Centrum je vzdáleno pár minut jízdy metrem či tramvají, ale také na kole nebo na skútru. K benefitům místa se ještě přidává množství zeleně: od parčíků na náměstích, stromořadích v ulicích až po velký park na vrchu Vítkov.

Interiér 65 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38451
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 834 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.