Byt, 3+kk

Klimatizovaný byt s parkováním a terasou s volným výhledem na Bertramku a Paví vrch je ideálně situovaný vedle parku Sacre Coeur, s bývalým klášterem, a nedaleko tepající křižovatky Anděl. Nachází se v 6. patře a nabízí veškerý komfort pro ty, kteří ocení recepci či zasedací místnost přímo v domě.

Z prostorné vstupní haly vedou dveře do všech místností. Na jedné straně se nachází velký obývací pokoj s dřevěným francouzským oknem a terasou (8 m2), orientovanou na jihovýchod do vnitrobloku. V této místnosti je také plně vybavený kuchyňský kout. Na protilehlé straně bytu jsou dvě ložnice, jedna z nich má vestavěnou šatnu. Z haly jsou dále přístupné koupelna, toaleta pro hosty a komora s dostatkem úložných prostor a pračkou.

Návraty z procházek zpříjemňuje v celém bytě jednotná, dřevěná, snadno udržovatelná podlaha kombinovaná s dlažbou s podlahovým vytápěním. Součástí vybavení kuchyně jsou německé spotřebiče Siemens a Liebherr, zabudovaná vinotéka či kohoutek na filtraci pitné vody. V koupelně je vana a sprcha s tropickým deštěm. Vytápění zajišťuje centrální kotelna. K pohodlnému bydlení přispívá soukromé garážové stání s přiléhajícím sklepem (6,2 m2) a recepce s nepřetržitým provozem, která zároveň přebírá balíčky a funguje jako ostraha. Stávající vybavení bytu je zahrnuto v kupní ceně.

Cihlový dům vybudovaný v roce 2009 snoubí výhody stavby z počátku třetího tisíciletí s neobyčejným prostředím v sousedství dvou starých klášterů, zahrady Kinských a romantickými výhledy z blízkých Petřínských sadů. Na rušný Anděl s množstvím obchodů a kaváren je to přitom autem jen 5 minut, 2 minuty od domu je zastávka autobusu.

Interiér 102 m2, lodžie 8 m2, sklep 6,2 m2

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38447
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  7 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  102 m²
 • Lodžie
  8 m²
 • Celková plocha
  110 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.