Byt, 3+kk

Moderní byt se 2 balkony je součástí první fáze oblíbené rezidence Zelené město, zasazené do tichého prostředí v bezprostředním sousedství zalesněného vrchu Třešňovka. V rychlém dosahu supermarketu, škol, sportovišť i zastávek MHD.

Plocha bytu ve 2. podlaží je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelnu (s vanou, sprchovou zástěnou, 2 umyvadly a WC), samostatnou toaletu, komoru a vstupní halu. Ze všech obytných místností lze vstoupit na jeden ze dvou balkonů.

Součástí vybavení jsou velká dřevěná eurookna, dubové parkety, kompletní kuchyňská linka se spotřebiči Bauknecht v bílé barvě a bezpečnostní vstupní dveře. Vytápění z centrální kotelny v domě. Kupní cena zahrnuje sklep a garážové stání přístupné výtahem.

Rezidenční komplex Zelené město se rozkládá na rozhraní Prahy 3 a 9, stranou od hlavních komunikací a zároveň na snadno dostupném místě v dosahu veškerých služeb i parků. Kousek od domu je supermarket, v blízkosti funguje pošta, poliklinika, obchody, několik mateřských a základních škol, ZUŠ nebo Metropolitní univerzita. Nedaleko je také sportovní hala, sokolovna, tenisové kurty a plavecký bazén. 5 minut jízdy autobusem je vzdálena stanice metra Vysočanská, do centra vedou přímé tramvajové linky. Možnost příjemných procházek nabízí vrch Třešňovka začínající hned u domu, do dalších parků v okolí lze dojet po cyklostezce.

Byt je aktuálně pronajatý.

Interiér 82,41 m2, balkony 17,42 m2 (8,05 m2 + 9,37 m2), sklep 3,29 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38430
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 059 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Balkón
  17 m²
 • Celková plocha
  90 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.