Byt, 3+kk

Byt po rekonstrukci s výhledem do přilehlého parku na náměstí Jiřího z Poděbrad, ve 2. nadzemním podlaží rohového secesního domu se zachovalými architektonickými prvky jen pár kroků od stanice metra a zastávky tramvají.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyň. koutem, velká vstupní hala, hlavní ložnice s pracovním koutem orientovaná na jih do klidného vnitrobloku, ložnice pro hosty s rozkládací pohovkou, koupena se sprchou, samostané WC s umývátkem, prádelna a kotelna.

Byt disponuje novými dřevěnými špaletovými okny s izolačním sklem (okna Janošík) do ulice, centrálním vypínáním světel, kuchyní z masivního dřeva, původními parketami v celém interiéru, podlahovým topením v koupelně, dobovými obložkovými zárubněmi a dveřmi.

Byt je plně vybaven včetně spotřebičů AEG-Electrolux, televizí Samsung, disponuje novým ústředním topením s vlastním kotlem, boilerem a Radik radiátory. K bytu náleží nový zděný sklep o 6 m2. Nabídková cena zahrnuje veškeré vybavení s industriálními prvky. Součástí prodeje je také podíl na komerčních prostorách v domě.

Pečlivě udržovaný dům, který postupně prochází kompletní rekonstrukcí, aktuálně probíhá instalace nového výtahu a dlažby ve společných prostorách. Sklepy jsou také po rekonstrukci.

Oblíbená rezidenční lokalita v blízkosti několika parků včetně Riegrových sadů, s výbornou dostupností do centra. Školky, školy, plavecký bazén a další občanská vybavenost jen pár kroků od domu.

Interiér 84,2 m2, zděný sklep 6,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38406
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.