Byt, 3+kk

Nedávno dokončený byt ve vysokém standardu je součástí prémiového rezidenčního projektu, který vznikl na unikátním a zcela klidném místě přímo u Trojského zámku a vinic botanické zahrady. Parkování v podzemní garáži, bezpečí zaručené recepcí a ostrahou, blízkost přírodních památek a snadný dosah všech služeb.

Dispozici bytu v prvním patře tvoří otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu, hlavní ložnice s en-suite koupelnou, další ložnice se vstupem na terasu, centrální koupelna, samostatná toaleta a prostorná schodišťová hala. Standard vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, velkoplošná okna, videotelefon, velkoformátovou dlažbu a značkové vybavení v koupelnách. Součástí kupní ceny je sklep. K bytu je možné přikoupit 1-2 garážová parkovací stání.

Uzavřený rezidenční areál obklopený upravenou zelení s nonstop recepcí a ostrahou. Komplex se nachází v klidné uličce vedoucí k nové Trojské lávce, kousek od vstupu do botanické i zoologické zahrady, Trojského zámku i Stromovky. V těsné blízkosti fungují potraviny, součástí rezidence bude restaurace. Přímo v sousedství funguje oblíbená ekoškolka, v docházkové vzdálenosti je základní škola a soukromé gymnázium. Perfektní dostupnost autem zajišťuje nedaleký vjezd do tunelů Blanka, stanice metra Nádraží Holešovice je vzdálena pár minut jízdy autobusovou linkou. Do centra je možné se dostat i na kole po pohodlné cyklostezce vedoucí mimo silnice.

Podlahová plocha 96,8 m2, terasa 10,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38320
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  97 m²
 • Terasa
  11 m²
 • Celková plocha
  107 m²
 • Parkování
  Možnost přikoupit 1-2 garážová parkovací stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.