Byt, 2+kk

Východně orientovaný byt s privátní zahradou je součástí komorního projektu zasazeného do unikátní lokality vesnické památkové zóny Stará Hostivař. Velmi klidné místo dýchající historií leží v sousedství přírodní památky Meandry Botiče a areálu Toulcova dvora i v pohodlném dosahu všech služeb a stanic MHD.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj se vstupem na terasu a dále do zahrady, ložnici, částečně oddělený kuchyňský kout, koupelnu (se sprchovým koutem, WC, umyvadlem a přípojkou na pračku), předsíň a komoru. Orientace bytu do soukromé zahrady zajišťuje maximální soukromí.

Podlahy jsou dřevěné, v kuchyni, předsíni, koupelně a komoře dlažba. Interiér prosvětlují velká dřevěná eurookna. Ohřev vody a vytápění elektrické. Parkovat lze před domem v zóně pro rezidenty.

Jednou z nejcennějších zdejších památek je kostel Stětí sv. Jana Křtitele ze 13. století, mezi historické stavby patří i tvrz využívaná nyní jako ekologické centrum Toulcův dvůr nebo sousední usedlost z počátku 18. století. V blízkosti funguje restaurace, supermarket, cca 1 km je vzdáleno obchodně-zábavní centrum VIVO! Hostivař. Dopravní spojení zajišťují autobusy z blízké zastávky, umožňující přímé spojení ke stanicím metra Skalka, Opatov nebo Kobylisy, v pěším dosahu je i tramvajová zastávka. Místem vede turistická stezka, rychlé je napojení na cyklostezky, po nichž lze dojet například do hostivařského lesoparku nebo sportovnímu centru u Hamerského rybníka.

Ïnteriér 61 m2, zahrada 173 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38268
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Zahrada
  173 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  F
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.