Byt, 3+1

Zrekonstruovaný tichý a slunný byt s krytou lodžií a nerušeným výhledem je umístěn v posledním, desátém podlaží revitalizovaného panelového domu nacházejícího se na sídlišti Chodov s veškerou občanskou vybaveností.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s jihozápadně orientovanou lodžií, kuchyni, 2 severovýchodní ložnice, koupelnu, samostatnou toaletu a předsíň.

Byt je po celkové rekonstrukci, v r. 2014 byly vyměněny veškeré rozvody, radiátory a opraveny omítky, vytvořeny stropní podhledy s LED osvětlením, vyměněny interiérové dveře i kuchyňská linka. V r. 2018 byla položena nová vinylová podlaha a kompletně zrekonstruována koupelna i toaleta. Vstupní dveře jsou bezpečnostní (tř. 3) s protihlukovou izolací. Vytápění je centrální dálkové. Dům prošel revitalizací v podobě nových oken, zateplení stěn i střechy, nových stoupaček, vchodových dveří na čip, nového výtahu a úpravě interiéru všech chodeb a schodišť.

Bytový dům je umístěn na okraji sídliště v sousedství mateřské i základní školy a zástavby rodinných domů, v blízkosti parku u Chodovské tvrze s dětskými hřišti nebo venkovní posilovnou. V docházkové vzdálenosti je také Centrální park, Hostivařský lesopark, obchodní centra a další služby včetně sportovní haly či plaveckého bazénu. Stanice metra je vzdálena necelých 10 minut chůze, téměř u domu je autobusová zastávka, kam zajíždí i noční spoj. Cesty autem urychluje blízký nájezd na magistrálu.

Interiér 81,9 m2, lodžie 7,9 m2, sklep 1,7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38225
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Lodžie
  8 m²
 • Celková plocha
  90 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.