Byt, 2+kk

Dvoupokojový byt s vysokými stropy leží ve zvýšeném přízemí bytového domu stojícího v boční jednosměrné ulici Řehořova. Oblíbená lokalita bezprostředně sousedící s centrem nabízí snadnou dostupnost MHD, široký výběr restaurací i blízkost parků.

Plocha jednotky je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňskou linkou, ložnici, koupelnu, samostatnou toaletu a předsíň. Kuchyně je orientována na jih do ulice, ložnice do vnitrobloku.

Interiér bytu disponuje mnoha původními prvky a prošel před 4 roky částečnou rekonstrukcí. Je zde nový elektrický kotel, plynový sporák, interkom, původní repasované parkety, dřevěná prkna a dlažba. Okna jsou dřevěná špaletová. Vytápění elektrické. K bytu přísluší sklep.

Dům je součástí tradiční rezidenční čtvrti přímo u centra, které je vzdáleno jen pár minut chůze nebo 1 zastávku tramvají stavící kousek od domu. V okolí fungují klasické žižkovské hospůdky, kluby, sportoviště nebo divadlo J. Cimrmana. V rychlém pěším dosahu je také hned několik parků: na vrchu Vítkov, na náměstí Radost, Rajská zahrada i Riegrovy sady, v blízkosti vede cyklostezka vytvořená na bývalé železniční trati.

Interiér 45,05 m2, sklep 4,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38166
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.