Byt, 1+kk

Kompletně zařízená garsoniéra s pěkným výhledem v 6. podlaží bytového domu v klidné jednosměrné ulici Starého Brna přímo u výstaviště. Byt je vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak na investici. Lokalita okolo Mendlova náměstí poskytuje veškeré služby, blízkost parků i snadný dosah centra.

Interiér tvoří obytná místnost o velikosti téměř 30 m2 s kuchyňským koutem a relaxační částí, dále koupelna s rohovou vanou a přípojkou na pračku, samostatná toaleta a předsíň s vestavěnou skříní.

Součástí vybavení jsou dřevěná eurookna, plovoucí laminátová podlaha a dlažba, svítidla, kuchyňská linka s vybavením (varná deska, dřez, vestavěná mikrovlnná trouba, lednice, vinotéka, rychlovarná konvice a další běžné kuchyňské potřeby) a veškerý vyobrazený nábytek. Vstup do bytu je opatřen kódovým zámkem. Dům s výtahem je po celkové rekonstrukci a lze u něj bez problémů zaparkovat – na ulici či v uzavřeném vnitrobloku. Kupní cena zahrnuje veškeré vybavení - viz fotografie.

V blízkosti funguje množství restaurací, supermarket, pošta, lékárna, ale také sportoviště, knihovna nebo science centrum. Na brněnském výstavišti se kromě veletrhů konají i různé kulturní akce, například výstavy či koncerty. 5 minut chůze je vzdálena zastávka tramvají a trolejbusů, k dopravnímu uzlu na Mendelově náměstí je to 10 minut. Daleko nejsou ani velké zelené plochy na Červeném kopci nebo v oboře Holedná, rychle se lze dostat i do parku v podhradí Špilberku.

Podlahová plocha 38,82 m2, sklepní kóje 2,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38139
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  42 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.