Byt, 2+kk

Nový, potenciálně investiční, byt je součástí nedávno dokončené PRAGA Rezidence zasazené do trendy čtvrti Karlín, na úpatí zalesněného vrchu Vítkov. Jen pár minut metrem, tramvají či na kole do centra metropole.

Západní byt ve 2. nadzemním podlaží tvoří obývací pokoj s přípravou pro kuchyňskou linku, ložnice, koupelna (vana, umyvadlo, toaleta) a předsíň.

Vybavení zahrnuje masivní třívrstvou dubovou podlahu, velkoformátovou dlažbu a obklady, velkoplošná hliníková okna, kvalitní koupelnovou sanitu a zařizovací předměty, bezpečnostní dveře a videotelefon. Součástí kupní ceny je sklep a garážové stání.

Pět minut chůze je vzdálena stanice metra a zastávka tramvají Křižíkova, stejně blízko je na Karlínské náměstí s parkovou úpravou. V okolí funguje množství bister, kaváren a restaurací, obchody, lékárny i bankomaty, jsou zde školy všech stupňů i Dům dětí a mládeže, širokou paletu akcí pořádá blízký multikulturní prostor Forum Karlín. Přímo okolo rezidence vede cyklostezka, na kole se dá pohodlně dostat i do centra. Lokalitu zpříjemňuje rozlehlý upravený park na Vítkově.

Interiér 52 m2, sklep 4,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38022
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 727 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Parkování
  1 garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.