Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný byt leží ve 3. podlaží klasického vinohradského bytového domu v žádané lokalitě mezi náměstím Míru a náměstím Jiřího z Poděbrad. Noblesní čtvrť s mnoha parky nabízí širokou škálu služeb na vysoké úrovni a snadnou dostupnost MHD.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 prostorné ložnice, vstupní chodba s vestavěnými skříněmi, koupelna (se sprchovým koutem i vanou) a samostatná toaleta. Všechna okna směřují na západ do Šumavské ulice lemované stromořadím.

Nová okna jsou dřevěná špaletová, na podlahách nové parkety. Byt i dům jsou po kompletní rekonstrukci. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Užívat lze společný balkon do vnitrobloku přístupný z mezipatra.

Lokalita v městské památkové zóně vyniká množstvím architektonicky významných vil i bohatou zelení, v blízkosti jsou sady Bratří Čapků, Svatopluka Čecha či Bezručovy a romantické Havlíčkovy sady (Grébovka). Fungují zde veškeré služby potřebné ke všednímu životu (pošta, obchody, kavárny a restaurace), ale též Vinohradské divadlo nebo kino Pilotů. Snadné spojení s centrem zajišťují tramvaje z blízkých zastávek a linka metra A, jejíž stanice jsou nedaleko.

Interiér 79,57 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37966
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.