Byt, 4+kk

Kompletně zařízený moderní byt 4+kk s balkonem a 2 garážovými stáními je součástí energeticky úsporného bytového domu z r. 2005 stojícího ve Štěrboholích u parku Hrušov, v rychlém dosahu všech služeb včetně velkých obchodních center nebo sportovišť.

Plocha bytu ve 4. podlaží je rozdělena na obývací pokoj s kuchyní a západně orientovaným balkonem, 3 ložnice se severní orientací, koupelnu, samostatnou toaletou, vstupní chodbu a šatnu.

Součástí vybavení jsou vstupní bezpečnostní dveře Next, interiérové dveře německé značky Prüm, dřevěná eurookna, kuchyně Schüller se spotřebiči Siemens a Küppersbusch, sedací souprava Rolph Benz, konferenční stolek Hülsta, jídelní stůl Calligaris a jídelní židle BiKiNi, ložnicový nábytek Joop, koupelnová sanita Laufen, nábytek na míru, šatní skříně Indeco. Topení zajišťuje centrální plynová kotelna. Kupní cena zahrnuje kromě interiérového zařízení také 2 garážová stání a sklep. Vjezd do rezidenčního areálu a do domu je chráněn branou na čip, v domě je prostorná kočárkárna/kolárna.

V bezprostředním okolí funguje mateřská i základní škola, několik obchodních center, sportovní areál, fotbalové hřiště, sokolovna nebo restaurace, blízko je ke koupacímu rybníku Slatina. Stanice metra Depo Hostivař je vzdálena 4 minuty jízdy autobusem, cesty autem usnadňuje Štěrboholská spojka.

Celková plocha 79,27 m2, balkon 9 m2, sklep 3,33 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37873
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 132 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  79 m²
 • Balkón
  9 m²
 • Celková plocha
  88 m²
 • Parkování
  2 stání v podzemní garáži
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.