Byt, 3+1

Zrekonstruovaný klasický byt s arkýřem, vysokými stropy, praktickou dispozicí a velkými pokoji je součástí pěkně zrenovovaného secesního bytového domu z r. 1910 stojícího v boční ulici lemované vzrostlým stromořadím v oblíbené čtvrti Praha 6 – Dejvice, v pěším dosahu Pražského hradu a jen pár kroků od stanice metra Hradčanská.

Tradiční dispoziční uspořádání jednotky ve 4. podlaží nabízí obývací pokoj s arkýřem, obytnou kuchyni, spíž, 2 ložnice, šatnu, koupelnu, samostatnou toaletu a velkou vstupní halu. Okna obývacího pokoje a kuchyně jsou orientována na jihozápad do ulice, ložnice směřují do vnitrobloku. Z bytu je pěkný výhled do zeleně i na věže Pražského hradu.

Interiér prošel rekonstrukcí cca v r. 2012 a 2019. Okna a podlahy jsou dřevěné, interiérové dveře z masivu, kuchyně s lakovanými dvířky je vybavena žulovou pracovní deskou i obklady a spotřebiči Gorenje (vč. parní trouby). Koupelnová sanita je značek Noblessi a Paffoni. Vytápění řeší plynový kotel. Dům je dobře udržovaný, výtah vede do mezipater. Parkovat lze před domem v zóně pro rezidenty.

Perfektní lokalita v pěším dosahu mateřské a základní školy i mezinárodní Riverside School Prague - Junior High, mnoha obchodů, útulných kaváren, bister a restaurací. Jen pár kroků je vzdálena stanice metra a tramvajová zastávka Hradčanská, v dosahu je též železniční stanice Praha-Dejvice. Při cestách autem je výhodou rychlé napojení na tunelový komplex. Příjemnou procházkou lze dojít na Hradčany, do Letenských sadů i Stromovky.

Interiér 109,23 m2, sklep cca 8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37617
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 890 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  109 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.