Byt 3 + kk, 7.NP, č.62

Vznešené bydlení v nadstandardně pojatém developerském projektu přímo u náměstí Míru a v pěším dosahu Riegrových sadů, to nabízí byt s terasou do zeleného vnitrobloku. Činžovní dům vystavěl na počátku 20. století vršovický stavitel Antonína Holeček, autor mnoha významných staveb. Nyní budova prochází kompletní rekonstrukcí. Plánovaný termín kolaudace červenec 2021, možnost prohlídky jaro 2021.

Vstupní úroveň bytu je v 6. podlaží, byt se rozkládá v 7. podlaží. Dispozici tvoří prostorný obývací pokoj s přípravou na kuchyni, dvě ložnice, každá s en-suite koupelnou, samostatná toaleta a technická místnost. Všechny pokoje mají přístup na jihovýchodně orientovanou terasu směřující do zeleně klidného vnitrobloku.

Projekt spočívá v důkladné kompletní rekonstrukci respektující původní architektův záměr, který je však zároveň citlivě doplňován moderními prvky. Použity jsou prvotřídní materiály od předních světových výrobců. Interiér bude dokončen v jednom ze standardů dle výběru klienta. Všechny standardy zahrnují dřevěná špaletová okna, dubové parkety, dlažby a obklady Graniti Fiandre, koupelnové vybavení Grohe a Laufen a lakované interiérové dveře. Vytápění plynovým kotlem. K jednotce přísluší sklepní kóje.

Dům se nachází v noblesní čtvrti Vinohrady nedaleko Divadla Na Vinohradech. Okolí je plné kaváren, bister a restaurací, obchodů a provozoven. Dobře přístupné místo, blízko jsou stanice metra linky A (Náměstí Míru a Muzeum) i linky C (I. P. Pavlova). Vinohrady obklopuje několik pečlivě udržovaných parků. Riegrovy sady jsou téměř u domu, procházkou lze dojít i do Grébovky. Pěší cesta do centra zabere pouhých pár minut.

Podlahová plocha 120 m2, terasa 22,8 m2, sklep 3,7 m2. Vizualizace jsou ilustrativní.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37615
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Terasa
  23 m²
 • Celková plocha
  143 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.