Byt 2 + kk, 5.NP, č.52

Vznešené bydlení v nadstandardně pojatém developerském projektu v Italské ulici lemované stromy, za rohem od náměstí Míru a v pěším dosahu centra i parku, to nabízí byt v unikátní, více než stoleté budově. Činžovní dům, který vystavěl na počátku 20. století významný architekt a stavitel Antonín Holeček, nyní prochází kompletní rekonstrukcí. Plánovaný termín kolaudace prosinec 2020.

Jednotku v 5. podlaží tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, ložnice s arkýřem, koupelna, samostatná toaleta a předsíň.

V domě probíhá důkladná rekonstrukce respektující původní architektův záměr, který je zároveň citlivě kombinován s moderními prvky. Použity jsou prvotřídní materiály od předních světových výrobců. Interiér bude dokončen v jednom ze tří kupujícím zvoleném standardu. Všechny zahrnují dřevěná špaletová okna, dubové parkety, dlažby a obklady Graniti Fiandre, koupelnové vybavení Grohe a Laufen a lakované interiérové dveře. Vytápění elektrokotlem. K jednotce přísluší sklepní kóje.

Noblesní čtvrť Vinohrady je plná kaváren, bister a restaurací, obchodů a provozoven. Dobře přístupné místo, blízko jsou stanice metra linky A (Náměstí Míru a Muzeum) i linky C (I. P. Pavlova). Vinohrady obklopuje několik pečlivě udržovaných parků. vstup do Riegrových sadů se nachází 5 minut chůze od domu, procházkou lze dojít i do Grébovky.

Podlahová plocha 58,7 m2, sklep 2,40 m2. Fotografie pochází ze vzorového bytu, vizualizace jsou ilustrativní.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37613
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  59 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.