Byt, 4+1

Kvalitně zrekonstruovaný klasický městský byt 4+1 s velkými pokoji, vysokými stropy a účelnou dispozicí leží ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu v oblíbené části Prahy 7 Letná se svou svébytnou atmosférou, službami na vysoké úrovni, nabídkou kulturního i sportovního vyžití a vzdáleností od centra 5 minut tramvají.

130metrová plocha rohového bytu je rozdělena na 4 pokoje, samostatnou kuchyni, jednu koupelnu s vanou a druhou koupelnu se sprchovým koutem a saunou, toaletu, komoru, šatnu a prostornou vstupní halu.

Interiér je po kompletní rekonstrukci, nová je i dlažba a plovoucí podlahy nebo kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči. Vytápění je zajištěno ústředním topením z centrální plynové kotelny. K jednotce přísluší 2 sklepy. Parkovat lze přímo před domem v zóně pro rezidenty.

Dům stojí v bezprostřední blízkosti mateřské školy a gymnázia, základní škola je v rychlém pěším dosahu stejně jako supermarket, pošta, několik kaváren a restaurací a mnoho obchodů včetně biopotravin. Kousek od domu začínají rozlehlé Letenské sady, kde najdete dětská hřiště, dráhy pro inline brusle, plochy ke sportu i relaxaci, konají se zde kulturní a sportovní akce – v létě například festival Letní Letná, v zimě lze bruslit na veřejném kluzišti. Centrum je vzdáleno okolo pěti minut jízdy tramvají, stejně rychlá je cesta ke stanici metra Hradčanská, Malostranská nebo Vltavská.

Interiér 131,07, sklep 5,06 m2 a 5,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37317
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 800 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  132 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.