Byt, 2+kk

Moderní byt s terasou a výhledem na kostel sv. Augustina se nachází v novostavbě komorní polyfunkční budovy s výtahem. Dům stojí v samém centru Valtic, malebného vinařského města ležícího nedaleko hranic s Rakouskem. Investiční příležitost.

Plochu bytu ve 3. podlaží tvoří obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, ložnice, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC, otopný žebřík), předsíň a komora. Oba pokoje mají přístup na prostornou terasu s pěkným výhledem.

Součástí vybavení je klimatizace v obývacím pokoji, plastová okna s trojskly a předokenními žaluziemi, vinylová podlaha, vestavěné úložné prostory, domovní telefon, kuchyňské spotřebiče Whirlpool (lednice, mrazák, myčka nádobí, elektrická i mikrovlnná trouba, sklokeramická deska), markýza nad terasou, podlaha terasy z dřevěných dílců. Vytápění centrální dálkové. Do bytu je bezbariérový přístup. K jednotce přísluší sklepní kóje a obyvatelé domu mohou využívat společnou kočárkárnu. Kupní cena zahrnuje veškerý nábytek a vybavení včetně např. nové pračky.

Díky strategické poloze v turisticky atraktivní městské památkové zóně Valtic je nemovitost dobrou investiční příležitostí, byt je vhodný i pro krátkodobé pronájmy. Přímo u domu je supermarket a další obchody, zdravotnické služby a lékárny, restaurace a samozřejmě vinné sklípky. Blízko je do Národního zemědělského muzea a především do rozlehlého zámeckého parku s romantickými stavbami včetně divadla, soch a kašny. Vyhledávané je také valtické podzemí. Město leží nedaleko Břeclavi, s okolními městy je propojeno vlakovými i autobusovými spoji. Je součástí Lednicko-valtického areálu, který je zapsán na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Interiér 57,7 m2, terasa 19 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37310
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  58 m²
 • Terasa
  19 m²
 • Celková plocha
  77 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.