Byt, 5+1

Prostorný byt 5+1 po pečlivé a nákladné rekonstrukci zachovávající původní architektonické prvky i důstojnou atmosféru se rozkládá po celém 4. podlaží secesního bytového domu s výtahem v boční jednosměrné ulici nedaleko Rašínova nábřeží, Tančícího domu a Karlova i Palackého náměstí.

Byt s vysokými stropy je rozdělen na prostorný obývací pokoj, jídelnu, samostatnou kuchyň, 2 ložnice s vlastními koupelnami a šatnou/vestavěnými skříněmi a prostornou 3. ložnici, dále toaletu pro hosty a vstupní halu. Byt je orientován na jih do upraveného vnitrobloku s parčíkem a na sever do klidné ulice.

Součástí vybavení jsou dřevěné parkety, dvoukřídlé dveře, dřevěná špaletová okna, funkční krb, kompletní kuchyně, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon a množství úložných prostor. Vytápění plynovým kotlem. Součástí nabídkové ceny je možnost ročního parkování v nedaleké garáži. Dům má reprezentativními společné prostory, výtah vede do mezipatra.

V pěším dosahu je veškerá občanská vybavenost – mateřská i základní škola, gymnázium, obchody, pošta, banky, kavárny, restaurace, lékařské služby. Perfektní dostupnost MHD zajišťuje stanice metra linky B Karlovo náměstí i zastávky mnoha linek tramvají. V lokalitě je také dostatek zeleně, a to díky parkové úpravě Karlova náměstí, nedaleké Botanické zahradě UK, Zítkovým sadům nebo parku na Žofíně.


Celková podlahová plocha 206,7 m2, interiér 183,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37300
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 375 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  207 m²
 • Parkování
  Roční parkování v nedaleké garáži
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.