Byt, 4+kk

Moderní rodinný či vícegenerační mezonetový byt s lodžií, velkou zahradou a 2 garážovými stáními je součástí zdařilého rezidenčního projektu Císařka rozkládajícího se na klidném místě na jižním svahu obklopeném parky mezi Prahou 5 a 6.

Byt vytvořený spojením dvou bytových jednotek (v prohlášení vlastníka vedeno jako dvě jednotky) tvoří v přízemí obývací pokoj s kuchyní a vstupem na terasu a do zahrady, koupelna (s WC a sprchovým koutem), předsíň a pracovní kout pod schodištěm. V 1. patře je ložnice se šatnou, 2 pokoje, koupelna (s vanou), samostatná toaleta a lodžie. Plochu bytu lze v případě potřeby opět rozdělit na 2 samostatné jednotky.

Polouzavřenou rezidenci Císařka, vystavěnou v r. 2007, tvoří menší viladomy propojené chodníky lemovanými upravenou zelení. Ke standardu bytu patří dřevěné plovoucí podlahy, dřevěná eurookna, osvětlené zábradlí, ve 2 ložnicích venkovní rolety. Kuchyně je plně vybavena, interiér vyniká množstvím úložných prostor. Kupní cena zahrnuje 2 garážová stání a veškerý vestavěný nábytek. Zahrada se samozavlažovacím systémem má samostatný vstup zvenku (výhodné např. pro zahradníka). Součástí komplexu je 24/7 recepce, ostraha, kamerový systém i privátní dětské hřiště.

Ideální lokalita pro rodinu, která ocení blízkost sportovišť, klid a množství zeleně. V krátké dojezdové vzdálenosti jsou školy, obchody i lékařské služby. Dopravní spojení zajišťují autobusy, kterými se dá během asi 4 minut dostat k tramvajové zastávce Klamovka a za necelou čtvrthodinu ke stanici metra linky B Jinonice, nebo na druhou stranu ke stanici linky A Dejvická. Od domu je blízko do parku Ladronka, přírodní památky Skalka nebo zahrady Klamovka.

Interiér 105,2 m2, zahrada s terasou 107 m2, lodžie 4,6 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37288
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Lodžie
  5 m²
 • Zahrada
  107 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.