Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Velký podkrovní mezonetový byt se slunnou terasou a krásnými výhledy do daleka je umístěn v noblesním nárožním cihlovém domě stojícím v jedné z nejkrásnějších pražských ulic, Ovenecké, přímo u lesoparku Stromovka.

Vstupní úroveň v 6. podlaží tvoří hlavní ložnice s en-suite koupelnou, další 2 ložnice, centrální koupelna a schodišťová hala se zádveřím. Aby si i hosté mohli užívat slunnou terasu, je hlavní obytná zóna s obývacím pokojem, kuchyní a jídelním koutem umístěna do horního podlaží. Terasa směřuje na jih do klidného vnitrobloku.

Bytová jednotka vznikla při kompletní rekonstrukci domu v l. 2016–2017. Interiér navrhlo architektonické studio Robust architects, použity byly masivní dubové podlahy nově ošetřené olejem, dřevěná střešní a ateliérová okna a kvalitní interiérové dveře. Plocha s přípravou na klimatizaci vyniká množstvím důmyslných úložných prostor. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči Siemens. Památkově chráněný dům má moderní výtah.

Exkluzivní adresa v Praze 6 - Bubenči na Letné přímo u Stromovky a v docházkové vzdálenosti Letenských sadů. V blízkém okolí funguje množství útulných kaváren, restaurace a bistra, jsou zde školy a školky, pošta, lékárna, mnoho obchodů včetně nového nákupního centra. Čtvrť nabízí kulturní i sportovní vyžití. Snadnou dostupnost zajišťují tramvaje, cesta do centra i ke stanicím metra trvá okolo 5 minut.

Podlahová plocha 116,77 m2, terasa 12,64 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  24 900 000 Kč / 1 058 673 €
 • Poplatky za služby
  3 693 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha
  117 m²
 • Terasa
  13 m²
 • Celková plocha
  129 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  37253
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.