Byt, 4+kk

Velmi prostorný klimatizovaný mezonet se 2 terasami do vnitrobloku se rozkládá ve dvou nejvyšších podlažích reprezentativního bytového domu s neogotickými a secesními rysy. Atraktivní lokalita v pěším dosahu centra a kousek od Riegrových sadů.

Ve vstupní úrovni (v 7. podlaží) se nachází obývací pokoj s kuchyní, 2 ložnice (jedna s terasou), koupelna, samostatná toaleta a vstupní a schodišťová hala. V podkroví je hlavní ložnice s koupelnou, šatnou a vlastní terasou. Obě terasy směřují do vnitrobloku.

K vybavení patří krb na dřevo v obývacím pokoji, klimatizace LG, dubové podlahy, italské obklady a dlažby, dřevěná velkoformátová okna s dvojskly a střešní okna Velux, podlahové vytápění v koupelně, kuchyně od zn. Sykora se spotřebiči Siemens a pracovní deskou z Technistone. Jako zdroj vytápění slouží plynový kotel Vaillant. Byt je po kompletní rekonstrukci, bezpečí chrání alarm. K jednotce přísluší sklep (komora pod schody). V domě s výrazně zdobnou fasádou a noblesními společnými prostorami je výtah na kódový zámek (vede do mezipatra), na podzim r. 2021 je plánována oprava fasády.

Dům stojí v lokalitě na pomezí Nového Města a Vinohrad, pár kroků od Václavského náměstí. Perfektní dostupnost zajišťují tramvaje stavící téměř u domu, pár minut chůze vede k přestupní stanici metra Muzeum. Blízko je do mateřské i základní školy, gymnázia nebo soukromé VŠ Prague College, na polikliniku, do Vinohradského divadla nebo pečlivě udržovaných Riegrových sadů.

Interiér 166,1 m2, terasy 15,1 m2 a 4,8 m2, sklep.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37159
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 400 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  161 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  176 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.