Byt, 3+kk

Byt s výhledem do koruny stromu je umístěn ve 4. podlaží kompletně zrekonstruovaného cihlového domu. Vyhledávaná lokalita na rozhraní Vinohrad a Žižkova u náměstí Jiřího z Poděbrad a Mahlerových i Riegrových sadů.

Dispozici tvoří obývací pokoj propojený s kuchyní, 1 velká ložnice, 1 menší ložnice, prostorná vstupní hala, koupelna (se sprchovým koutem) a samostatná toaleta.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, dřevěná okna, vestavěné skříně, kompletní kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči. Vytápění plynovým kotlem v bytě. K jednotce přísluší sklep. Dům s výtahem byl zrekonstruován v r. 2012.

Příjemná lokalita nabízí vše potřebné k pohodlnému bydlení: v blízkém okolí fungují veškeré služby, jsou zde restaurace, kavárny, bistra, mateřská i základní škola, obchody, lékaři, lékárny. Daleko není do Paláce Akropolis nebo obchodně-zábavního centra Flora. Centrum je vzdáleno pár minut metrem či tramvají. V dosahu jsou velké zelené plochy – Mahlerovy sady, v nichž se tyčí Žižkovská věž, nebo Riegrovy sady s velkým dětským hřištěm, venkovní posilovnou, zahradní restaurací a plaveckým bazénem.

Interiér 73,4 m2 byt, sklep 2,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37113
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.