Byt, 3+kk

Slunný nízkoenergetický byt s velkou terasou, balkonem s výhledy do zeleně a garážovým stáním nadstandardních rozměrů, ve 2. patře cihlového bytového domu z roku 2009 v klidné rezidenční lokalitě.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s dřevěnou plovoucí podlahou, plně vybavenou kuchyní a vstupem na jihovýchodně orientovanou terasu s pergolou, ložnice se šatnou a vestavěnými skříněmi, severně orientovaná ložnice s balkonem. V ložnicích je laminátová plovoucí podlaha. V předsíni, v koupelně s vanou a umyvadlem, na samostatné toaletě a v technické místnosti s přípojkou na pračku je dlažba.

Byt je energeticky úsporný díky rekuperační jednotce s příhřevem vzduchu. K nízké spotřebě energíí dále napomáhá i kombinace solárních panelů na TUV, elektrického kotle a bojleru. V září proběhla výměna nového bojleru spojená s revizí elektrického kotle a solárů. Byt je vybaven trojitými eurookny zajišťujícími bezhlučnost, klimatizační jednotkou v obývacím pokoji k chlazení i ohřevu vzduchu. V bytě jsou stropy vysoké 270 cm a náleží k němu parkovací stání v podzemní garáži s ovládáním vrat pomocí telefonů majitelů, což je zásluhou perfektně fungujícího společenství vlastníků. K bytu také náleží samostatný sklep a nadrozměrné parkovací stání v podzemní garáži.

Dům se nachází v klidné a bezpečné rezidenční zóně s vysokým standardem bydlení a je obklopen vzrostlými stromy, což jej činí ideálním pro rodiny s dětmi. V projektu se nachází kavárna a občanská vybavenost včetně několika školek je jednoduše dosažitelná. Jen 300 metrů od domu je základní škola obklopená parkem, supermarket a další obchody a služby. V okolí je mnoho příležitostí k relaxaci a sportu. Přírodní park Říčanka se třemi rybníky, Hostivařský lesopark, Hostivařská přehrada a rybník Slatina jsou v dojezdové vzdálenosti 4–10 minut. Lokalita nabízí také dobrou dostupnost centra Prahy (5 minut jízdy k městskému okruhu, 10 minut ke stanici metra Skalka, 20 minut k Václavskému náměstí). 150 m od domu je zastávka autobusů PID.

Interiér 74,5 m2, terasa 18 m2, balkon 4 m2, sklep 2,8 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37062
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Terasa
  18 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  93 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání v podzemní garáži
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.