Byt, 2+1

Tichý byt s příjemnou orientací a možností užívání balkonu i terasy leží ve 3. podlaží klasického bytového domu v klidné ulici V Mezihoří kousek od stanice metra a zastávek tramvají Palmovka.

Dispozici tvoří jižně orientovaný obývací pokoj, ložnice s oknem na sever do zeleného vnitrobloku, kuchyně se spíží, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Interiér je po částečné rekonstrukci. Součástí vybavení jsou nová plastová okna, nové vstupní bezpečnostní dveře, repasované parkety, kuchyňská linka s veškerými spotřebiči. Dům s výtahem má novou střechu a fasádu, společné prostory jsou udržované. Obyvatelé mohou využívat balkon společný pro byty na patře a terasu s pěkným výhledem. K jednotce přísluší sklep.

Dům stojí v jednosměrné ulici s množstvím zeleně, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností – v blízkosti funguje pošta, prodejna potravin, několik restaurací a kaváren, v pěším dosahu je supermarket, lékárna nebo Divadlo Pod Palmovkou. Perfektní dostupnost zajišťuje metro a mnoho tramvajových i autobusových linek.

Současná výměra 71 m2 (výměra dle prohlášení vlastníka s příčkou navíc 68 m2).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36915
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.