Byt, 4+1

Slunný a tichý 120metrový rodinný byt se nachází v nejvyšším podlaží bytového domu s výtahem. Lokalita ve čtvrti Stodůlky s dochozí vzdáleností ke stanici metra Hůrka poskytuje veškerou občanskou vybavenost doslova na dosah ruky.

Dispozici nyní tvoří obývací pokoj, samostatná kuchyně, 3 ložnice, prostorná předsíň a chodba, koupelna (s vanou), šatna a 2 samostatné toalety. Obývací pokoj, kuchyně a 1 ložnice mají okna na východ, další místnosti na západ, byt je tak plný denního světla. Samostatný vchod do bytu zajišťuje dostatek soukromí.

Okna jsou plastová, jádro zděné, jinak je interiér určen k modernizaci. Na podlahách je laminát, lino a dlažba. Vytápění a ohřev vody je centrální dálkové. K bytové jednotce přísluší sklep přístupný pohodlně výtahem, sklep je dostatečně velký i na uskladnění kola. Využívat lze také sušárnu.

Vstup do domu je z ulice Blattného i z parčíku s dětským hřištěm. Další hřiště jsou v bezprostředním okolí stejně jako mateřské i základní školy, gymnázium či střední škola. 5 minut chůze je vzdálena stanice metra Hůrka, poliklinika, obchody, městský úřad, pošta a další služby. Za pár minut lze dojet autobusem z blízké zastávky ke stanici metra linky A Nemocnice Motol, cesty autem usnadňuje nájezd na Rozvadovskou spojku a rychlé napojení na Pražský okruh. Krátkou procházkou je možné dojít do Centrálního parku nebo na Vidouli.

Interiér 123,49 m2, sklep 3,72 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36890
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  123 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.