Byt, 2+kk

Byt po pečlivé rekonstrukci zachovávající původní charakter, je součástí unikátního historického objektu přímo naproti Černínskému paláci a kostelu Loreta se světoznámou zvonkohrou.

Památkově chráněný dvoupodlažní objekt ukrývá 12 bytových jednotek, stylový hotel s tichou kavárnou, společné upravené nádvoří a zahradu sousedící se zahradou Pražského hradu a loretánského kláštera.
Dispozice bytu v 2. nadzemním podlaží se skládá z obytného prostoru s kuchyní, ložnice s koupelnou (sprchový kout, WC), předsíně, komory a samostatné toalety (umyvadlo, pračka a sušička). Okna poskytují přímý výhled na Černínský palác a Loretu.

Byt byl pečlivě zrekonstruován a od rekonstrukce v něm nikdo nebydlel. Byly vyměněny a zaizolovány nosné konstrukce podlah a stropů, nové jsou veškeré rozvody a sítě. Špaletová okna jsou repasovaná původní s novými izolačními trojskly. K působivé atmosféře přispívají zrestaurované parkety, hliněné omítky a dobové techniky výmalby. Dveře a další prvky jsou vyrobené z dubu a buku na zakázku v truhlářských dílnách za použití klasických technologií. Moderní prvky představuje elektroinstalace a elektrické topení ovládané mobilním telefonem, programovatelné podlahové vytápění v koupelně a na toaletě, dálkově ovládaný bojler na TUV a plně vybavená kuchyňská linka.

Místo s jedinečným geniem loci se nachází jen pár kroků od Pražského hradu, upravených královských zahrad a romantických uliček. V okolí funguje mnoho restaurací všech možných typů. Široké nákupní možnosti poskytuje nedaleká Patočkova ulice. Rychlé spojení s centrem zajišťují tramvaje, jejichž zastávka je vzdálena minutu chůze.

Interiér dle listu vlastnictví 57,3 m2, dle OZ 60,73 m2

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36886
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  1 934 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  57 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.