Byt, 4+1

Zrekonstruovaný světlý a slunný prostorný byt 4+1 o velikosti 129,45 m2 s pěkným výhledem do okolí je umístěn v 5. podlaží nárožního funkcionalistického domu s výtahem stojícího jen pár kroků od Strossmayerova náměstí a 5 minut od centra.

Velice zajímavý půdorys, umožňující dispoziční řešení dle vlastních potřeb, je orientovaný na východ, jih a západ. Plocha je rozčleněna na 3 pokoje, samostatnou kuchyni, zimní zahradu, koupelnu, toaletu, halu, předsíň, komoru a chodbu.

V interiéru jsou zachované a zrepasované původní dveře včetně dvoukřídlých a parkety. Dominantou interiéru je půlkruhový arkýř. Okna jsou nová protihluková. Součástí vybavení jsou také bezpečnostní vstupní dveře, sanitární zařízení a kuchyně od značky Siko, internetová přípojka. Byt prošel v letech 2017–2018 kompletní rekonstrukcí (včetně rozvodů elektřiny a stoupaček). Vytápění centrální. K jednotce náleží sklepní kóje, v podzemní garáži naproti domu lze pronajmout parkování. Autorem výrazné budovy z roku 1928 je architekt Jan Šebánek.

Byt je umístěn naproti prvorepublikové budovy Dělnické úrazové pojišťovny, kde donedávna sídlil městský úřad Prahy 7, další významnou stavbou v okolí je Dům elektrických podniků. Jen pár kroků vede na Strossmayerovo náměstí s kostelem sv. Antonína z Padovy, které obklopují příjemná bistra, pekařství a obchody a také nově otevřené obchodní centrum Stromovka. Do centra se lze dostat pohodlně během pár minut tramvají ze zastávky téměř u domu nebo metrem ze stanice Vltavská, vzdálené necelých 10 minut chůze. Lokalita poskytuje vše potřebné pro příjemné městské bydlení: služby, školy, restaurace, kavárny, obchody, kulturní i sportovní vyžití. V pěším dosahu jsou Letenské sady, nedaleko je také Stromovka.

Interiér 134,22 m2 dle zaměření majitele, v prohlášení vlastníka uvedeno 129,45 m2, sklep 2,95 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36878
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Parkování
  parkování možné v podzemní garáži naproti přes ulici
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.