Byt, 2+kk

Klimatizovaný mezonetový byt s balkonem a s garážovým stáním leží ve 2. a 3. nadzemním podlaží precizně a moderně zrekonstruovaného bytového domu na Vinohradech, v boční jednosměrné ulici jen pár kroků od náměstí Míru.

Na vstupní chodbu s toaletou navazuje vzdušný obývací pokoj s vysokým stropem a velkými okny. Místnost je propojena s kuchyní a balkonem orientovaným na jihovýchod do klidné ulice. Na otevřené galerii v horní části bytu je umístěna ložnice s koupelnou (vana se sprchovou zástěnou, WC, umyvadlo).

Vybavení zahrnuje klimatizaci, dřevěné podlahy a dřevěná okna, kompletní kuchyňskou linku a velkou vestavěnou skříň u vstupu do bytu. Vytápění zajišťuje centrální kotelna v domě. Kupní cena zahrnuje garážové stání a sklep. Budova s výtahem je po kompletní rekonstrukci, která jí i při respektování původního architektonického záměru dodala svěží moderní nádech.

Dům stojí v lokalitě širšího centra, místo je z centra pohodlně dostupné nejen tramvajemi a metrem, ale i pěšky. Pár minut chůze jsou vzdáleny stanice metra Náměstí Míru, Muzeum a I. P. Pavlova. V blízkosti fungují potraviny a další obchody, restaurace, pošta, ale také kluby, divadla nebo Národní muzeum. Krátkou procházkou je možné dojít do rozlehlých Riegrových sadů.

Interiér 54,54 m2, balkon cca 2 m2, sklep cca 3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36831
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  57 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.